Odzież robocza

Odzież robocza

Wykonywanie pracy zawodowej wymaga stosowania odpowiednich środków ochrony osobistej. Zalicza się do nich również odzież robocza. Obowiązek jej noszenia nakładają na pracownika przepisy BHP, a ubiór dostosowany do specyfiki stanowiska pracy powinien zapewnić pracodawca. Strój roboczy musi wyróżniać się wysoką wytrzymałością, odpowiednim krojem oraz komfortem noszenia. Powinien też chronić przed czynnikami, z jakimi ma kontakt pracownik. Dlatego inną odzież BHP należy zapewnić kucharzowi, a inną – monterowi czy mechanikowi.

Odzież robocza i ochronna (BHP)

Jesteśmy producentem odzieży przeznaczonej dla pracowników wykonujących zadania na różnych stanowiskach, również w specyficznych warunkach. Produkujemy i sprzedajemy roboczą i ochronną odzież BHP. Różnice pomiędzy tymi dwiema grupami wyrobów sprowadzają się do roli, jaką odgrywają w praktyce. Odzież ochronna jest niezastąpiona tam, gdzie czynniki środowiskowe stanowią poważne zagrożenie urazem ciała lub jednego z narządów zmysłu. Dlatego w sprzedaży mamy między innymi kombinezony, spodnie ogrodniczki, koszule, kurtki i polary oraz wiele innych wyrobów.

Ubrania robocze mają też na celu ochronę odzieży własnej pracownika oraz jego ciała przed zabrudzeniem smarami, farbami czy przecięciem ostrym przedmiotem. Ponadto kurtki, spodnie czy kamizelki są projektowane tak, aby zapewniały jak największe wsparcie i wygodę podczas pracy. Pomagają w tym nie tylko ocieplane tkaniny czy wygodna w noszeniu i przewiewna bawełna. Nie bez znaczenia są też różne usprawnienia, takie jak kieszenie czy paski. Dzięki nim odzież robocza umożliwia wygodne przenoszenie podręcznych narzędzi, mierników, notatników czy innych przedmiotów przydatnych w pracy.

Ubrania robocze w dobrej cenie!

Ubrania robocze są obowiązkowe na wielu stanowiskach. Ze względu na kontakt z różnymi substancjami i ostrymi przedmiotami, odzież musi być wytrzymała i łatwa do utrzymania w czystości. Jednocześnie musi też spełniać wymogi bezpieczeństwa określane przepisami BHP i zapewniać komfort noszenia. Produkowaną przez nas odzież BHP charakteryzują:

  • wykonanie z wytrzymałych materiałów takich jak Canvas, specjalistyczne płótno o bardzo wysokiej gramaturze czy poliester z bawełną w przypadku fartuchów,
  • płaskie, podwójne szwy oraz solidne ryglówki, które są odporne na pękanie nawet przy intensywnym naciąganiu,
  • brak luźnych elementów takich jak szerokie rękawy czy zwisające paski,
  • możliwość doskonałego dopasowania do sylwetki dzięki gumom, klamrom, regulowanym paskom,
  • funkcjonalne kieszenie,
  • wzmocnienia na kolanach i łokciach,
  • estetyka fasonów i wykonania.

Produkowana przez nasz odzież robocza i ochronna jest dostępna w szerokim wyborze wzorów. Dzięki temu każdy Klient znajdzie w asortymencie zestaw, który odpowiada jego potrzebom. Atutem naszych kolekcji są też atrakcyjne ceny. Pozwolą one na wyposażenie pracowników firmy bez znacznego obciążenia jej budżetu. Każdy z elementów odzieży BHP możemy też ozdobić haftem.

Odzież robocza w ofercie Grapilb2b.pl

Jako producent odzieży roboczej wiemy, jak ważna jest też jej odpowiednia dystrybucja. Aby zapewnić możliwość zapoznania się z naszą ofertą dla firm, stworzyliśmy stronę Grapilb2b.pl. Za jego pośrednictwem można wybrać produkty i złożyć zamówienie u dedykowanego opiekuna. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Chętnie podpowiemy, jaki strój roboczy wybrać do pracy w konkretnych warunkach.

Oferujemy każdy rodzaj odzieży roboczej, dzięki której pracownicy będą mogli wykonywać swoje obowiązki komfortowo, bezpiecznie i zgodnie z przepisami BHP. W asortymencie mamy bluzy polarowe i kamizelki dla osób, które pracują w niskich temperaturach. Monterom i mechanikom polecamy kombinezony oraz spodnie do pasa i ogrodniczki. Ich zaletą jest nie tylko wytrzymałość, ale również specjalne rozwiązania, takie jak kieszenie na narzędzia czy wymienne nakolanniki. Mamy też propozycję dla personelu sprzątającego i gastronomicznego. Proponujemy fartuchy z kolorowego poliestru z bawełną – efektowne, wygodne i łatwe do utrzymania w czystości.

Strona internetowa grapilb2b.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu do cookies w Twojej przeglądarce. View more
Akceptuję