Branża kelnerska

Branża kelnerska

Kamizelki

Kamizelki

zobacz więcej →

Sukienki

zobacz więcej →

Koszule damskie

Koszule damskie

zobacz więcej →

Zapaski

zobacz więcej →

Koszule męskie kelnerskie

Koszule męskie

zobacz więcej →

Spódnice dla kelnerek

Spódnice

zobacz więcej →

Odzież kelnerska

Niezależnie od tego, jakiej odzieży kelnerskiej potrzebujesz, znajdziesz ją w naszej ofercie. Szyjemy na zamówienie, pod konkretne wymiary, z dowolnie wybranego materiału oraz personalizujemy. Dzięki temu zyskasz odzież kelnerską, która będzie wyróżnikiem Twojej marki i wpłynie pozytywnie na jej postrzeganie wśród klientów.

Gdzie sprawdzi się nasza odzież kelnerska?

Wszędzie tam, gdzie serwuje się jedzenie i napoje, czyli w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych. To m.in. restauracje, bary, stołówki, punkty zbiorowego żywienia, a także firmy cateringowe, food trucki i nie tylko. Dobrze skrojona, dopasowana do branży i schludna odzież zdecydowanie wpływa pozytywnie na odbiór lokalu i składa się na jego sukces.

Zapaska kelnerska, sukienka, a może koszula?

W ofercie Grapil znajdziesz zróżnicowaną odzież kelnerską – zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Od prostych i uniwersalnych zapasek, po zestawy w postaci koszuli, kamizelki i spódnicy. Jako że jesteśmy producentem i wszystkie produkty wychodzą spod naszych maszyn do szycia – od A do Z, możemy zaproponować również nietypowe rozwiązania, dopasowane indywidualnie do potrzeb każdego klienta.

 

Strona internetowa grapilb2b.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu do cookies w Twojej przeglądarce. View more
Akceptuję