Housekeeping

Housekeeping

Przedstawiamy naszą ofertę odzieży roboczej skierowaną do housekeepingu i personelu porządkowego. Jesteśmy producentem wysokiej jakości odzieży roboczej, której celem jest zapewnienie maksymalnego komfortu, funkcjonalności i profesjonalnego wyglądu dla pracowników z wielu branż.

Uniformy dla obsługi hotelowej

Housekeeping jest nieodłączną częścią usług hotelowych i niezwykle istotnym elementem w tworzeniu wizerunku takich obiektów. W jego realizacji jest niezbędne stosowanie rygorystycznych zasad, dzięki którym nie zostaną zakłócone spokój i prywatność gości, a jednocześnie mogą oni liczyć na czystość i estetykę hotelowych pomieszczeń. Obsługa powinna też wyróżniać się strojem, który z jednej strony spełni wymogi BHP, a z drugiej będzie firmową wizytówką. Takie cechy mają ubrania dla housekeepingu produkowane w naszej firmie.

Odzież dla housekeepingu i usług porządkowych

Odzież housekeeping projektowana i tworzona przez nas to estetyczne modele, które spełniają wymogi ubiorów roboczych, a jednocześnie są komfortowe w noszeniu i wpisują się w aktualne trendy. W ofercie mamy bluzy i fartuchy dla sprzątaczek oraz housekeepingu wkładane przez głowę, modele z rękawkami, zapinane na guziki, tuniki i spodnie oraz koszulki T-shirt i polo dla kobiet i mężczyzn. Ubrania dla housekeepingu projektujemy i szyjemy zgodnie ze wskazówkami klienta oraz z wybranych przez niego materiałów. Wykonujemy również logo marki techniką haftu komputerowego

Strona internetowa grapilb2b.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu do cookies w Twojej przeglądarce. View more
Akceptuję