Gastronomia

Gastronomia

bluza i kitel kucharski

Bluza i kitel kucharski

zobacz więcej →

Spodnie

zobacz więcej →

koszulki polo

Koszulki polo

zobacz więcej →

Zapaski

zobacz więcej →

Nakrycia głowy

Nakrycia głowy

zobacz więcej →

Obuwie

Obuwie

zobacz więcej →

Odzież gastronomiczna

Pracując w branży gastronomicznej, należy zadbać o wygodną, porządną i profesjonalną odzież. Jednocześnie powinna ona nie krępować ruchów, być wytrzymała oraz odporna na zabrudzenia. Oferowane przez nas elementy odzieży są wykonane z trwałych materiałów najwyższej jakości. Proponujemy Państwu wysokiej jakości ubrania gastronomiczne i kelnerskie.

Odzież gastronomiczna – fartuszki i zapaski

Odzież gastronomiczna powinna być wykonana z trwałych i elastycznych materiałów, które nie będą krępować ruchów. Dla pracowników kuchni proponujemy fartuszki i zapaski z kieszonkami. Tego rodzaju fartuchy sprawdzają się do pracy przy żywności, są wygodne i schludne. Mogą z nich korzystać kucharze oraz pomoce kuchenne.

Odzież kelnerska – zamów kompletny strój

Dla osób pracujących jako kelnerzy oferujemy szeroki zakres koszul, spodni, spódnic, kamizelek i zapasek wiązanych w pasie. Taki kompletny strój kelnera lub kelnerki prezentuje się bardzo schludnie, profesjonalnie i elegancko. Wszystkie elementy odzieży spełniają zasady BHP, są wykonane z porządnych materiałów i zapewniają pełną wygodę podczas pracy. Ponadto ułatwiają rozpoznanie pracowników obiektu, na przykład w hotelu czy restauracji. Niektóre części garderoby gastronomicznej wykonujemy na indywidualne zamówienie, na podstawie podanych wymiarów. Dzięki temu odzież robocza jest idealnie dopasowana do każdego pracownika.

Zamów spersonalizowany haft

Oprócz zamówienia odzieży roboczej gastronomicznej proponujemy wykonanie spersonalizowanego haftu komputerowego na przykład z logo firmy. Taki haft stanowi świetną reklamę oraz pozwala identyfikować pracowników z miejscem pracy. Do wykonania haftu wykorzystujemy nowoczesne maszyny oraz wysokiej klasy nici od renomowanych producentów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz złożenia zamówienia. Zapewniamy szybki termin realizacji i indywidualne podejście do każdego Klienta.

Strona internetowa grapilb2b.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu do cookies w Twojej przeglądarce. View more
Akceptuję