Medycyna i kosmetyka

Medycyna i kosmetyka

Stroje robocze pracowników w branży medycznej i kosmetycznej powinny spełniać wysokie wymogi higieniczne i estetyczne. Wynika to ze specyfiki branży, w której istotnymi elementami są higiena oraz nienaganny wygląd, jakiego wymaga nieustanny kontakt z pacjentami. Jednocześnie odzież medyczna, laboratoryjna czy przeznaczona dla pracowników salonów kosmetycznych jest wyjątkowo narażona na kontakt z substancjami chemicznymi i płynami ustrojowymi. Dlatego powinna być wytrzymała i łatwa do utrzymania w czystości.

Odzież medyczna i kosmetyczna w ofercie grapilb2b.pl

Fartuszki pielęgniarskie, ubrania medyczne czy odzież stomatologiczna stanowią też element wizerunku pracownika służby zdrowia. Dlatego tak ważne jest ich wzornictwo, które – pomimo wykonywania trudnej i stresującej pracy – pozwala zachować profesjonalny wygląd. Jest on niezwykle ważny dla nawiązywania korzystnych relacji z pacjentem oraz wzbudzania jego zaufania i chęci współpracy w procesie leczenia. Odzież kosmetyczna i ubrania medyczne akcentują też pełnione funkcje i pomagają w wyróżnieniu lekarza czy pielęgniarki wśród pacjentów.

Producent odzieży medycznej i kosmetycznej

Jako producent odzieży medycznej doskonale wiemy, jakie cechy powinien mieć dobrze zaprojektowany i funkcjonalny strój lekarza, pielęgniarki czy pracownika salonu kosmetycznego. Dlatego proponowane przez nas fartuszki pielęgniarskie, odzież stomatologiczna czy szpitalna łączą w sobie wysoki poziom estetyki wzorniczej, z trwałością materiałów i krojem, który sprzyja komfortowemu wykonywaniu codziennych obowiązków. Dzięki tkaninom takim jak poliester z bawełną są też łatwe do utrzymania w czystości.

Odzież kosmetyczna i medyczna, która produkujemy, doskonale sprawdzi się też jako element wizerunku placówki. Oferujemy także możliwość wykonania na niej unikalnego haftu w formie logo czy nazwy szpitala, który dodatkowo przyczyni się do umacniania marki. W sprzedaży mamy bluzy damskie i męskie w wielu kolorach, od standardowej bieli, przez granat i błękit, po różne odcienie czerwieni. Asortyment obejmuje również spodnie, sukienki damskie, tuniki, fartuchy oraz koszulki damskie w wielu kolorach.

Strona internetowa grapilb2b.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu do cookies w Twojej przeglądarce. View more
Akceptuję