Sukienki

Sukienki

W ofercie Grapil znajdują się sukienki kelnerskie w różnych długościach i fasonach, aby dopasować się do preferencji i wymagań każdego klienta i jego personelu. Oferujemy różnorodne kolory, które pozwalają dostosować sukienki do indywidualnego stylu i wizerunku każdego lokalu. Wybierz interesujący Cię wzór i skontaktuj się z nami w celu dostosowania składu materiału, kolorystyki i ilości. Nasz handlowiec z chęcią udzieli fachowej porady i dobierze sukienki i inne elementy służbowego ubioru idealnie do potrzeb Twojego biznesu.

Oferta naszych sukienek kelnerskich

Posiadamy modele dopasowane, jak również rozkloszowane (trapezowe), także z opcją pęknięć przy rękawkach w celu zwiększenia swobody poruszania się. Większość oferowanych przez nas modeli sukienek kelnerskich posiada kryty zamek. W naszej ofercie znajdziesz również sukienki o kroju biznesowym, które sprawdzą się w branży gastronomicznej – nie tylko dla kelnerek. 

Istnieje możliwość uszycia dowolnej ilości sukienek w wybranym przez klienta kolorze – z opcją personalizacji, np. w postaci logo czy imienia pracownika.

Strona internetowa grapilb2b.pl korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu do cookies w Twojej przeglądarce. View more
Akceptuję